Активна, цілеспрямована й упевнена в собі – такою запам’ятали Вікторію викладачі кафедри журналістики та філології СумДУ. Під час навчання перемагала на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із соціолінгвістики, у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

Працювала вже зі студентських років. Спочатку в інтернет-газеті «Сотня», згодом – у прес-службі, далі – у сумській газеті «В двух словах». Також була редактором одного з сумських прес-центрів. Сьогодні Вікторія Сучкова як викладач Машинобудівного коледжу СумДУ готує фахівців видавничо-поліграфічного виробництва (спеціальність 061 «Журналістика»).

– Дуже задоволена, що обрала професію саме журналіста й саме в Сумському державному університеті. Студентські роки дійсно одні з найщасливіших у житті. Та особливе задоволення приносили поїздки на конференції та олімпіади, творча й наукова роботи…

Вдячна викладачам за мотивацію, підтримку, і за те, що змушували, коли це було потрібно, працювати. Вони навчили мене головного: постійно рухатися вперед і вірити у свої сили.

Зараз працюючи викладачем, розумію, скільки сил та енергії потрібно вкласти в кожного студента, щоб із нього, як кажуть, «вийшли люди». Вважаю справжнім подарунком долі те, що свого часу опинилася серед потрібних людей – моїх університетських викладачів.

Тим, хто навчається зараз, і тим, хто збирається вступати до університету, хочу порадити: використовуйте всі можливості, які відкриває перед вами СумДУ, на повну. Насолоджуйтеся студентськими роками!

Каріна Хачатар'ян, ЖТ-61