Ще не писали ми про випускників кафедри журналістики та філології 2010 року. А пишатися є ким! Ось одна з них – Наталія Бурлаку.

До вступу на журналістику в СумДУ відвідувала спеціалізований гурток у Білопіллі, пройшла турніри юних журналістів. Із перших тижнів навчання активно друкувалася в «Резонансі». Свою професійну діяльність розпочала щойно отримала диплом. Відтоді й до сьогодні працює в Тернопільській філії «Медіа Корпорації «RIA», виконуючи обов’язки журналіста / випускового редактора газети «RIA плюс».

Журналістика, воістину, цікава та багатогранна, але лиш для того, хто нею живе

– Студентські роки згадую з приємною усмішкою. Це була гарна школа, яка дала серйозне підґрунтя, аби реалізуватись у журналістиці. Безперечно, практика відрізняється від теорії, але коли під ногами міцний фундамент, набагато простіше вибудовувати поверхи професійності.

Укотре хочу подякувати всім викладачам кафедри журналістики та філології СумДУ за їхній величезний внесок у наш розвиток. Особливе спасибі Василеві Чубуру, Інні Гаврилюк, Аллі Євграфовій, Ірині Жиленко, Володимирові Садівничому та Олені Ткаченко.

Визнаю, що з 2010 року медіапростір кардинально змінився: сьогодні доводиться максимально інтегруватися в нові цифрові засоби масової комунікації та вчитися інтерпретувати інформацію залежно від розвитку суспільства. Аудиторія теж інша, тому ми, журналісти, повинні постійно дбати про саморозвиток. Наше навчання ще триває…

Студентам зичу витримки, терпіння, ініціативності та інтересу до професії. Журналістика, воістину, цікава та багатогранна, але лиш для того, хто нею живе.

Каріна Хачатар'ян, ЖТ-61