Мало хто знає, але в Міністерства інформаційної політики України теж працює випускниця нашої кафедри.

Ольга Огієнко вже на третьому курсі стала диктором спортивних новин на телеканалі «Відікон». Згодом – журналістом онлайн-видання «Infoline».

Отримавши дипломом про вищу освіту зі спеціальності «Журналістика», Ольга влаштувалася PR-спеціалістом до одного з рекламних агентств Києва.

З 2015 року вона головний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та координації з органами влади Міністерства інформаційної політики України.

Починайте напрацьовувати практичний досвід самостійно!

Оскільки журналістика була моїм свідомим вибором, навчатися мені подобалось. Студентські роки згадую із задоволенням. Усі викладачі – професіонали своєї справи, але найбільше я вдячна Володимиру Садівничому, – він чудовий куратор і наставник.

СумДУ дає гарну теоретичну базу, але практичний досвід кожен має здобувати самостійно. Не чекайте, що хтось має вас навчити знімати чудові сюжети чи писати аналітичні статті. Починайте напрацьовувати практичний досвід самостійно! Журналістика дає великі можливості, широкий кругозір та цікаве оточення і тільки від вас залежить, як ви цим скористаєтесь.

Каріна Хачатар'ян, ЖТ-61