Ксенія закінчила магістратуру кафедри журналістики та філології в 2015 році. Спеціальність – "Журналістика".

Із сестрою Анастасією з 2012 року працювала ведучою ранкового шоу «На часі: ранок» на каналі «UA: Суми». У 2015 стала журналістом спортивної програми «Друга зміна». А одразу після отримання магістерського диплома проходила стажування за програмою «Хаб медіа мобільності» на телеканалі «UA: Перший». Там і залишилася працювати.

Рівно за рік Ксенію запросили на телеканал «ZIK», де дівчина гарно себе зарекомендувала. «Навіть відправили у відрядження до Латвії», – пригадує журналістка.

Із червня 2017 року працює кореспондентом ранкових новин каналу «Україна»: «Думаю, що цей канал – винагорода за мої старання, страждання».

Чи треба йти в журналістику без універу? – Однозначно ні

– Навчання в універі для мене ділиться на два періоди. Перший курс: о Боже, я хочу додому (бо я з Дніпропетровської області)! А другий: як би лавірувати між роботою і парами?

Дуже цінні пари з Інною Леонідівною Гаврилюк, її предмети корисні й на них треба бути. Без цього йти – просто "здрастє, я хачю бить журналістам" – не варто, бо так назавжди й залишишся стажером. Я любила пари Ганни Павлівни Калантаєвської, Ірини Рудольфівни Жиленко. А ще завжди відлинювала від фіз-ри, бо не хотіла ходити в басейн.

Що ще запам’яталося? На другому курсі вкрали в гуртожитку ноутбук. А в цілому бути студентом круто.

Чи треба йти в журналістику без універу? – Однозначно ні. Це така сфера, де кожен (особливо оператори на регіональному ТБ) хоче потикнути тобі твоїм незнанням, тож краще бути озброєним. Зрештою, там радять, яку літературу читати, чиї сюжети дивитися, на кого рівнятися.

Каріна Хачатар'ян, ЖТ-61