28 серпня 2020

Новий навчальний рік ставить перед викладачами й нові виклики. На першому засіданні кафедри обговорили актуальні, вкрай важливі в умовах карантинного режиму, питання організації навчального процесу. Зокрема визначилися з методикою онлайн-навчання, яку успішно апробували ще навесні. Специфіка цьогорічного навчання – це поєднання онлайн-лекцій з практичною роботою в аудиторіях. А ще – значний обсяг матеріалу студенти мають опанувати самостійно. Це вимагає від викладача і неабиякої методичної майстерності, інформаційної грамотності та технічної креативності. Гарантує успішність навчального процесу в складних умовах і найсучасніше технічне оснащення кафедри – мультимедійні аудиторії, крос-медійна лабораторія, телерадіостудія інше.

О. Сидоренко, доцент кафедри журналістики та філології