10 вересня 2019

Записали. Змонтували. Послухали. Проаналізували. Отримали оцінку від Андрія Куликова. Позитивну. Так пройшов другий етап тренінгів із радіожурналістики

Усього три дні знадобилося учасникам радіошколи, що проходить під керівництвом журналіста, радіоведучого Андрія Куликова, щоб створити авторську радіопрограму. Ще під час першого етапу було вирішено, що це має бути передача, яка звучатиме на хвилях радіо СумДУ. Учасники новоствореного редакційного колективу обговорили, коли має звучати програма, її хронометраж, рубрики, функціональні обов’язки. А далі закипіла робота. Кожен записував свою рубрику – новинний випуск, гороскоп для студентів, поради студентки-психолога, як адаптуватися до нового навчального року, інтерв’ю зі студентом-журналістом, фронтменом музичного гурту «DEINDE» Семеном Саєнком, бліц-опитування, анонс культурно-мистецьких заходів. Загальну ж атмосферу передачі створили радіоведучі. Вони писали підводки, своїми голосами налаштовували слухачів разом із ними радіти, співчувати, задумуватися, співати. Андрій Куликов загалом схвально відгукнувся про створений радіопроект, водночас дав слушні поради щодо поліпшення змісту й форми. Нагадаємо, що тренінги з радіожурналістики проводяться за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні та ГО «Медіакомпас».