01 вересня 2019

Кафедру журналістики та філології поповнили 23 першокурсники, із них 8 хлопців і 15 дівчат. Найбільша кількість студентів традиційно з Сум та Сумської області, проте, як і завжди, багато представників з інших міст та областей України. Цього року це Київ, Нікополь (Дніпропетровська область), Соледар (Донецька область), Котельва (Полтавська область) та Лохвиця (Полтавська область)

Першокурсники поділилися першими враженнями та очікуваннями. Тетяна Лунгор зазначила:

- Вважаю, що наш університет найкращий у світі! Я сподіваюсь на найкраще і надіюсь, що вступила сюди недарма.

- Я очікую нових вражень і цікавих моментів! Обрала цю професію, бо мені подобається працювати з людьми і бути на видноті, – наголосила Марина Садомака.

- Мене було рекомендовано на бюджет до СумДУ. Я вирішив привезти сюди документи, і мені тут дуже сподобалося. Хочу навчитися правильно говорити. І взагалі отримати задоволення від навчання, адже якщо подобається професія, то все буде добре, – розповів Анатолій Сердюк.

Вітаємо наших «першачків»! Зичимо невтомного руху вперед! Ні пуху, але вдалого пера!!!