JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/news/2019/04-19/gallery
19 квітня 2019

Конкурс проходив 17–18 квітня в Київському університеті імені Бориса Грінченка. До ІІ туру (фінальної частини змагань) за результатами попереднього рецензування було допущено 20 студентських наукових робіт.

Дар’я Слизька представила на розсуд журі, учасників заходу роботу «Ціннісні домінанти української політичної реклами», Анна Літвінчук презентувала розвідку «Реклама в соціокультурному просторі міста: ціннісний аспект».

Підготували студенток до конкурсних змагань проф., завідувач кафедри журналістики та філології Олена Ткаченко, ст. викл., канд. наук із соц. комунік. Олена Євтушенко.

Вітаємо дівчат, їхніх наставників! Дякуємо за якісну роботу!!!