21 лютого 2019

Студентка третього курсу кафедри журналістики та філології СумДУ Валентина Немеш та викладач Юлія Козир 20 лютого провели відкриту лекцію для студентів молодших курсів факультету ІФСК про те, як писати й захищати тези наукової конференції

Захід організували НТСА та студентський деканат факультету іноземної філології та соціальних комунікацій за кілька днів до студентської конференції "Перший крок у науку", щоб допомогти учасникам краще підготуватися.

Юлія Козир розповіла, навіщо науковці пишуть тези й виступають на конференціях, яку структуру мають тези та як зазвичай оформлюються, а також як знайти керівника, якщо в студента з'явилася ідея наукового дослідження.

Валентина Немеш поділилася досвідом наукової роботи, дала низку порад, як обрати тему, організувати робоче місце, розподілити час, налаштуватися перед виступом і триматися під час захисту.