16 січня 2019

На зборах трудового колективу факультету ІФСК 16 січня ректор СумДУ Анатолій Васильєв вручив дипломи трьом викладачам кафедри журналістики та філології, які перемогли в конкурсі "Найкращий викладач очима студентів". Ними стали доцент кафедри Ярослав Яненко та викладачі Олена Євтушенко і Юлія Козир.

Нагороди присвоєні за високі показники, які викладачі отримали за результатами щосеместрового електронного анкетування студентів денної форми.

Такі опитування проводяться в університеті з 20172018 навчального року, щоб отримувати зворотній зв'язок від студентів і стимулювати викладачів удосконалювати якість організації навчального процесу.

Усього ж на факультеті ІФСК п'ятеро викладачів отримали високі рейтингові бали за цим конкурсом.