JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/news/2018/12-21/gallery
21 грудня 2018

У Сумському державному університеті 20 грудня пройшов другий – обласний – етап IX міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка. Організовували й проводили захід викладачі кафедри журналістики та філології СумДУ

Мета конкурсу – заохочувати молодь до осмислення творчої спадщини легендарного українського поета, митця та розвивати творчі здібності молодого покоління.

У конкурсі взяли участь студенти різних навчальних закладів області. Учасників вітали завідувач кафедри журналістики та філології СумДУ, голова журі конкурсу Олена Ткаченко, перший проректор СумДУ Василь Карпуша, директор Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Вікторія Гробова.

– СумДу вже не перший рік радо приймає учасників міжнародного мовно- літературного конкурсу, тому ми добре розуміємо ваші переживання, – сказала Олена Ткаченко. – Хочу закликати учасників мріяти, діяти, не боятися, адже у вас усе вийде. І ми обов`язково переможемо.

– Я ще зі школи беру участь у цьому конкурсі й кожного разу знаходжу для себе щось нове, – розповіла першокурсниця Зореслава Шеденко. – Щорічна традиція писати, а отже, проявляти себе стимулює до здійснення власних мрій та підкорення вершин.

Вікторія Грищенко, ЖТ-61