24 жовтня 2018

На кафедрі журналістики та філології СумДУ вже увосьме відбулося святкування Дня рекламіста, у якому взяли участь студенти, які навчаються на освітніх програмах «Реклама і зв'язки з громадськістю» та «Журналістика», викладачі й співробітники кафедри

Із професійним святом студентів привітала доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри журналістики та філології Олена Ткаченко.

Магістрантки кафедри, учасниці творчого об'єднання «Студентське рекламне агентство» представили цей проект студентам першого і другого курсів, запросили їх до участі, відповіли на численні питання щодо роботи в галузі реклами та формування творчих портфоліо.

Також було анонсовано тематичні номінації цьогорічного V молодіжного фестивалю реклами «Восьма барва-2018», зокрема:

• «Відкривай світ разом із СумДУ!»;
  • «Студентське життя – час реальних дій!»
  • «СумДУ – європейський університет: будуємо разом!».

Ярослав Яненко, керівник секції «Реклама і зв’язки з громадськістю»