20 вересня 2018

Старший викладач кафедри журналістики та філології СумДУ Надія Подоляка видала монографію "Соціальні практики краудфандингових платформ у рамках видавничої справи та журналістики"

За мету автор ставила осмислити краудфандингові технології як явище видавничого бізнесу та розповісти про успішні видавничі проекти сучасності, реалізовані за їх допомогою.

Надія Подоляка зазначила, що готовність допомагати людям у запровадженні нових і цікавих ідей – один із глобальних трендів суспільства. У монографії вона акцентує увагу на електронних сервісах для збору коштів. Значне місце відводить практикам застосування краудфандингу на європейських, американських та українських платформах.

Книгу можна переглянути в репозитарії СумДУ.