07 вересня 2018

Творча група студТV "11 поверх" Сумського державного університету здобула третє місце на ІX Міжнародному фестивалі телевізійних та радіопрограм "Калинові мости" (Польща)

Учасники творчої групи – студентка спеціальності "Переклад" Ксенія Чорна та студенти-журналісти Артем Прохода й Альона Долгополова. У номінації "Одне серце – дві Батьківщини" ("JEDNO SERCE – DWIE OJCZYZNY") відеонарис "Людина, яка об'єднала континенти" визнаний польсько-українським журі одним із кращих, відзначений Дипломом III ступеня та спеціальним призом.

"Калинові мости"– щорічний міжнародний професійний конкурс, заснований медійниками міста Рівного та Ольштинського відділу Об'єднання українців у Польщі (Вармінсько-Мазурське воєводство).

Від телерадіоорганізацій України цьогоріч було представлено кілька десятків оригінальних авторських телерадіоробіт.

На фото: кадр із конкурсного фільму "Людина, яка об'єднала континенти".