28 грудня 2017

Сьогодні в Літературній вітальні Сумського державного університету відбулося нагородження переможців та дипломантів IV Молодіжного фестивалю реклами «Восьма барва-2017». На фестиваль було подано понад 30 рекламних і PR-проектів.

Студентські проекти було присвячено PR-комунікаціям Сумського державного університету та можливостям, які відкриває університет для сучасної молоді. Фахове журі одноголосно визначило два проекти-переможці:

• PR-проект #студентиназавжди (автори: Марина Кравченко, Єлізавета Щербак, Вадим Яременко, які навчаються на ІІ курсі магістратури за спеціалізацією «Реклама і зв’язки з громадськістю» СумДУ);
  • PR-проект фото-виставки СумДУ (автори: Аліна Фесенко, Аліна Борщенко, Аліна Ільтяй, Владислава Опришко – студентки ІІІ курсу спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» СумДУ).

Також журі відзначило п’ять володарів дипломів за оригінальність ідеї роботи в номінації «Талісман і слоган СумДУ»:

• Кирило Бондаренко, студент ІV курсу спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» СумДУ;
  • Аліна Борщенко, студентка ІІІ курсу спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» СумДУ;
  • Аліна Ільтяй, студентка ІІІ курсу спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» СумДУ;
  • Аліна Фесенко, студентка ІІІ курсу спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» СумДУ;
  • Ірина Крамська, студентка ІІ курсу магістратури за спеціалізацією «Реклама і зв’язки з громадськістю» СумДУ.

У нагородженні переможців та дипломантів IV Молодіжного фестивалю реклами «Восьма барва-2017» взяли участь Олена Ткаченко, завідувач кафедри журналістики та філології СумДУ; Сергій Малюк, керівник групи з бренд-менеджменту та виробництва медіа-контенту СумДУ; Ярослав Яненко, керівник секції «Реклама і зв’язки з громадськістю» СумДУ; Людмила Дудченко, старший викладач кафедри журналістики та філології СумДУ, фотокореспондент газети «Резонанс».

Зберегти