01 березня 2017

Колись Пабло Пікасо сказав: «Художника-початківця розуміє лише дехто. Знаменитого – ще менше». А вона спростувала його думку. І вона обов’язково стане знаменитою!

Катерина Суслова – студентка першого курсу кафедри журналістики та філології Сумського державного університету. З 21 лютого до 21 березня в Літературній вітальні Бібліотечно-інформаційного центру експонується її персональна дебютна виставка під назвою «Світ – це сцена, моя роль сумна».

До уваги роботи фарбою, маркером, олівцем. Малюнки з глибоким змістом. У них –особливий світогляд юної дівчини зі зрілим життєвим досвідом. У її образах – емоції. Світ Катерини – у кольорі, чорному. За малюнками – передісторії. Частіше про самотність, несправедливість… За штрихами – свій підтекст, зазвичай мінорного настрою.

Їй лише 18. Наскільки юна, наскільки унікальна...

Каріна Хачатар'ян, ЖТ-61