25 листопада 2016

Письменник, журналіст Андрій Кокотюха й кінопродюсер Андрій Суярко 25 листопада гостювали на кафедрі журналістики та філології СумДУ та зустрічалися зі студентами-першокурсниками спеціальності “Журналістика”.

Андрій Кокотюха, володар Гран-прі конкурсу “Коронація слова”, розповів, як дійшов від журналістики до захоплення літературою, звідки бере сюжети для творів.

Продюсер фільмів “Той, хто пройшов крізь вогонь”, “Іван Сила” Андрій Суярко наразі готується до екранізації історичного роману Андрія Кокотюхи “Червоний”. Гість приємно здивувався, що аудиторія знає про його фільм “Гніздо горлиці”, що здобув Гран-прі на цьогорічному Одеському міжнародному кінофестивалі.

Гості охоче відповідали на запитання майбутніх журналістів, ділилися фаховими секретами. Андрій Кокотюха переконаний, що формула успіху проста – працювати без упину, навіть якщо набиваєш ґулі: “Успіх сценариста – це 2% таланту та 98 % – працездатності”.

Артем Прохода, ЖТ-31