21 жовтня 2016

Сьогодні першокурсники спеціальності «Журналістика» СумДУ зустрілися з поетесою Світланою Петренко, яка презентувала свою збірку «Між простором і часом», і поетом Григорієм Єлишевичем з його новою збіркою «Гумористичний літопис. Вибране».

Студенти слухали вірші Світлани Петренко у виконанні самої поетеси, її коллег та прихильників.

Григорій Єлишевич розповідав веселі усмішки, гуморески, співав свої авторські пісні. Письменник дав пораду творчим людям: "Людина повинна хотіти вчитися, вчитися, і щоб із того щось було!".

Зустріч була сповненою гумору та по-домашньому теплою. На завершення студенти мали можливість зробити селфі з Григорієм Єлишевичем та отримати книжки з автографами авторів.

Альона Болотова, ЖТ-61