19 жовтня 2016

Друго- й третьокурсники спеціальності «Журналістика» побували на екскурсії в друкарському домі «Папірус». Похід організувала старший викладач кафедри журналістики та філології СумДУ Надія Подоляка в межах вивчення курсу «Газетно-журнальне виробництво».

Майбутні журналісти ознайомилися з технологіями виробництва паперових товарів. Менеджер друкарського дому Євгенія Грицина розповіла, що «Папірус» виготовляє етикетки, рекламні листівки, флаєри, буклети, фірмові бланки, плакатні календарі, афіші, наклейки, корпоративні візитівки, каталоги, листівки, упаковки.

- Найбільшим замовленням за останній час для нашої компанії став тендер на виготовлення рекламної продукції, – зазначила Євгенія.

А от щодо такого методу викладання предмета поділилася враженнями студентка другого курсу Вікторія Гичкаленко:

- Чесно кажучи, я не думала, що заняття із газетно-журнального виробництва можуть бути настільки цікавими, а головне – доступними для розуміння.

Анастасія Вихрова, Софія Постолатій, ЖТ-51