30 вересня 2016

На честь Року Івана Франка, який триває в Україні, 29 вересня в Конгрес-центрі СумДУ відбувся культурно-мистецький захід «Сьогодні, мов зоря, він сяє Україні», підготовлений доцентом кафедри журналістики та філології Людмилою Кулішенко та студентами третього курсу Інституту бізнес-технологій.

Цьогоріч виповнюється 160 років від дня народження та 100 років від дня смерті видатного українського письменника, поета, публіциста, перекладача, вченого, громадського й політичного діяча.

Студенти говорили про життя й творчість Івана Франка, відзначаючи його грандіозну працездатність, декламували поезії, проводили вікторину, визначали найкращого знавця творчості Каменяра, грали сценку з казки «Ріпка». На завершення звучали пісні «Човен» та «Чого являєшся мені у сні».

У святі взяли участь також студенти факультету іноземної філології та соціальних комунікацій і старший викладач кафедри журналістики та філології СумДУ Людмила Дудченко.

Анастасія Соломаха, Ф-43