28 вересня 2016

Cтуденти кафедри журналістики та філології СумДУ взяли участь у творчому вечорі «А вже осінь прийшла у наш сад…»

Осінь – пора, яка вчить цінувати життя, величний пазл миттєвостей.

Одним із моментів, коли це особливо відчуваєш, став творчий вечір, який відбувся 27 вересня в літературній вітальні СумДУ. Його організувала керівник гуртка «Краяни» Неля Лінькова.

Гості та учасники слухали пісні під гітару, які виконував другокурсник спеціальності «Журналістика» Богдан Власенко, авторську поезією Андрія Єрмоленка та Норика Барсегяна.

Першокурсники змагалися в художньому читанні поезій. Студентка групи ЖТ-61 Вікторія Кобзенко виборола гран-прі конкурсу, а Катерина Шестак – перше місце. Вероніка Пилипенко й Тетяна Лещенко отримали солодкі подарунки.

Ось так студенти-журналісти піймали останню теплу усмішку року.

Каріна Хачатар’ян, ЖТ - 61