10 червня 2016

На кафедрі журналістики та філології СумДУ 9–10 червня пройшла ХIІ Міжнародна науково-практична конференція «Журналістська освіта в Україні: світові професійні стандарти».

Учасники брали участь у роботі двох секційних засідань: «Інформаційний процес та сучасні прикладні комунікаційні технології» та «Масові комунікації: мовно-публіцистичний аспект».

Студенти та викладачі представили свої наукові напрацювання, які стосувалися висвітлення України в зарубіжних мас-медіа, краудфандингу журналістських та видавничих проектів, шляхів розвитку медіаграмотності в Україні, мови реклами та журналістики, історії української преси – від зародків медійних явищ на території країни до сучасних видань.