02 червня 2016

Етапи розвитку та особливості функціонування Недригайлівської районної газети «Голос Посулля», а також краєзнавчі програми в ефірі регіональних телевізійних каналів – теми розвідок двох магістерських робіт зі спеціальності «Медіакомунікації» Ігоря Скрипченка та Тетяни Голуб.

Авторські дослідження журналістів-практиків передбачали не лише теорію, а й журналістські доробки, які вже були в ефірі телевізійного каналу «АТV», а також увійдуть до окремого видання. Керівник магістерських робіт – професор, завідувач кафедри журналістики та філології Олена Ткаченко.

Медіакомуніканти здійснили грунтовну роботу щодо дослідження вищезазначеної тематики, зокрема в бібліотеках та архівах Харкова й Києва. Тож матеріали магістерських робіт цілком можуть використовуватися в навчальному процесі, допоможуть студентам та колегам- журналістам в опануванні історії, теорії розвитку та проблематики регіональних медіа.

Отже, вітаємо колег-журналістів із успішним захистом!