27 квітня 2016

Третьокурсниця Євгенія Пархоменко, яка навчається на кафедрі журналістики та філології СумДУ за спеціальністю «Реклама і зв'язки з громадськістю», перемогла на конкурсі «Міс СумДУ-2016».

Прямуючи до перемоги, Євгенія змогла обійти дев’ятьох своїх конкуренток і отримати сертифікат на участь у конкурсі наступного рівня – «Студ-Міс Сумщини».

Трохи сором’язлива королева університету має за плечима кілька титулів, зокрема «Віце-міс Суми» та перша віце-міс конкурсу «Перша Леді Сумщини».

Євгенія висловила вдячність близьким людям та друзям, які її підтримували, а особливо Ірині Сітенко – подрузі, одногрупниці, міс СумДУ-2014.

Людмила Тютюнник, РК-31