31 березня 2016

Другий рік поспіль студенти спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» стають призерами фестивалю соціально-педагогічної реклами «Фенікс», який проходить у Сумському державному педагогічному університеті ім. А. С. Макаренка.

Цього року «бронзовим» став відеоролик студентки першого курсу Катерини Іващевої. Її робота «Не забирай у себе життя» посіла ІІІ місце в номінації «Найкраща екранна соціально-педагогічна реклама».

– Я вирішила створити ролик на тему, якій не приділяється достатньо уваги, – каже Катерина. – Наша країна посідає рекордні місця за кількістю самогубств у світі, але про це мало говорять. Своїм роликом я прагнула донести до молоді те, що життя має цінність, його не можна забирати в себе.

До речі, це вже не перший професійний успіх Катерини Іващевої. Вона стала призеркою ІІ Молодіжного фестивалю реклами «Восьма барва-2015", який проводився кафедрою журналістики та філології СумДУ. Бажаємо талановитій першокурсниці нових креативних ідей та перемог!

Ярослав Яненко, керівник секції «Реклама і зв’язки з громадськістю» кафедри журналістики та філології СумДУ