Олімпійська перемога наших студенток із інформаційно-психологічної безпеки

15 квітня 2024
Вітаємо студенток кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ Юлію КОЛОДИЧ із зайнятим першим місцем та Ірину ТРАЧУК – третім місцем у Х Міжнародній олімпіаді з інформаційно-психологічної безпеки!

Вітаємо нашого студента-журналіста з перемогою в науковому конкурсі!

12 квітня 2024
12 квітня відбулася підсумкова конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із української мови, літератури (з методиками їх викладання). Захід організований факультетом української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Українського державного університету імені Михайла Драгоманова (м. Київ).

Новинна телевізійна «кухня»: стажування викладачів кафедри

09 квітня 2024
Доцентка кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ Інна ГАВРИЛЮК розпочала стажування на телеканалі «Інтер».

Професія має честь! Конкурс журналістських робіт оцінює учасників

08 квітня 2024
Четвертий рік поспіль у складі відбіркової комісії найбільшого конкурсу України для медійників «Честь професії» працює доцентка кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ, медіаекспертка інституту демократії імені Пилипа Орлика Алла ФЕДОРИНА.

Як діє дезінформація та як їй протидіяти? Вивчають наші дослідниці

03 квітня 2024
На кафедрі журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ закінчується реалізація міжнародного проєкту «Виявляємо, щоб протидіяти. Загрози російської дезінформації серед вразливих груп, зокрема – жінок Сумської, Житомирської і Полтавської областей – внутрішньо переміщених осіб та мешканок прикордонних районів».

Читайте черговий випуск наукового журналу «Образ»

30 березня 2024
На сайті наукового фахового журналу «Образ» (спеціальність 061 Журналістика, науковий напрям соціальні комунікацій), що видається кафедрою журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ, з’явився черговий номер видання – випуск 1(44) за 2024 р.